Nargile Satın Alma Rehberi


NARGILE SATIN ALMA REHBERI

Dolayısıyla, kendinize ait bir nargile satın almaya hazırsınız. Ama nereden başlıyorsun? Tüm sorularınıza cevap bulmak için buradayız.

Pirinç ve paslanmaz çelik gövde arasındaki fark nedir? Paslanmaz çelik, pirinç gövdeye kıyasla daha parlak ve daha parlaktır ve genellikle ev kullanımı için önerilir. Pirinç borular daha çok salonlarda kullanılır.

Ne kadar nargile satın almalıyım? Nargile boru içmek genellikle bir grup etkinliği ve Nargilenin boyutunu seçerken düşünülmesi gereken önemli bir şey. Daha küçük boy nargilı boruları bir kişi tarafından kolaylıkla kullanılabilir; daha büyük bir Nargile un boyu ve ağırlığı, onu grup kullanımı için ideal bir öğe yapar.

Nargilenin büyüklüğü, dumanın kalitesini etkiliyor veya etkiliyor mu? Kesinlikle değil. Seçtiğiniz boyut kişisel bir tercihtir ve doğru şekilde monte edilip doğru şekilde hazırlandığında mükemmel duman sağlayacaktır.

Bazı nargileleri diğerlerinden daha pahalı yapan şey nedir? Genellikle nargilenin hangi malzemeden yapıldığına bağlıdır. Mısır musluğumuz elle üretilmiş olup, ya paslanmaz çelik gövde ya da nargile gövdesi, çok narin bir tasarımla yapılmış olup, nargile orijinine kalmıştır.

Tatlı Narin Tütünü ne kadar sürer? Nargiledunyasi.net'tensatın alınan herhangi bir tütünün 90 günlük Tazelik Garantisi vardır. Doğru şekilde depolandığında (oda sıcaklığı ve hava geçirmez hava şartları), shisha genellikle 1-2 yıl dayanmalıdır.