Al Fakher Top 10!


Müşterilerimize, çalışanlarımıza, Sosyal medya takipçilerimize en iyi Al Fakher tütün lezzetlerini sorduk. İşte en çok satan ilk 10 Al Fakher tütünü.

 
Top 10

 
Al Fakher Mint - Dünyanın en iyi nane shisha lokumu! Hemen hemen herkes, Al Fakher'ın ünlü temiz taze nane lezzetini sever. Al Fakher Nane'yi tek başınıza deneyin ya da bıcağınıza serin nane ekstra bir patlama yapmış olduğunuz herhangi bir poşete ekleyin.

 

Al Fakher Çift Elma

- İki Elma, aynı zamanda Çift Elma Al Fakher olarak da bilinir ve meyvesini veren bir meyan kökü özüyle birleştirilen tatlı bir elma tadı vardır. Ortaya çıkan lezzet, dünyadaki tüm nargile kafelerinde bulunan özlü nargile tütünü lezzetidir. Bu geleneksel karışımı denemediyseniz, gerçek bir shisha klasiği yaşayacak zamanı!


Al Fakher Karpuz ve Karpuz Nane - Al Fakher Karpuz, Al Fakher'ın en tatlı püre karışımlarından biridir ve hızlı bir şekilde listenin başına geçer. Şimdiye kadarki en kalın ve en yumuşak bulutları üreten su karnabaharesi şekerlemeleri düşünün! Sonra Al Fakher Karpuz Nane lezzetini yarattı ... Bu lezzeti yeterince içemiyoruz.


Al Fakher Üzüm ve  Üzüm ile Nane - Başka bir klasik. Nargile afficionados'u AF Grape Shisha'yı tüm dünyada sigara içimi olarak bulabilirsiniz. Beyaz Fakin olarak da bilinen Al Fakher Üzümü tatlı, titrek ve keskin. Bulutlar çok pürüzsüz, şiş ve kalın. Al Fakher, nane ile üzüm çıkardığında artık kendi özümüzü karıştırmamız gerekmiyordu. Mükemmel denge kurdular!


 
Al Fakher Şeftali - Bu cesur ve iddialı şeftali lezzeti başın üstünde çivi çakır. Tam lezzet, zengin meyveli tonlar ve uzun süren nargile kasesinden hoşlanıyorsanız Al Fakher Şeftali harika bir seçimdir. Bunun gibi Shisha lezzetleri ağaçlara dökülmez ... belki tatlar ağaçlarda büyür, ancak ne demek istediğimi biliyorsunuzdur.


Al Fakher Vanilla - Basitçe Yazar Fonzarelli gibi nargile partimde pürüzsüz, kolay ve her zaman hoşgeldiniz! Bu, sadece meyve verildiğinde sigara içmek için mükemmel bir lezzet. Tüm tatlılığa bir mola vermek istediğinizde ve lezzetli pürüzsüz vanilya tadının tadını çıkarmak istediğinizde. Tek başına harika, ama utanmayın, diğer shisha lezzetlerini karıştırırken Vanilya kullanın.


 

Al Fakher Fresh - Bu, en iyi 1o listeyi yapmak için en yeni lezzidir. "Fresh ...!" Lezzetli, hafif ve ferahlatıcı bir blueberry nane çeşnisidir. Bu lezzet, başka "puslu" tatlar denediyseniz tanıdık geliyor, ancak lezzet profilindeki Al Fakher imzası açıktır. Taze ... ver! Bir denemek ve pişman olmaz.


Al Fakher Portakal  ve Portakal nane - Portakal Al Fakher Shisha, kapının hemen dışında ferahlatıcı bir portakal narenciye çeşidine sahiptir. Turuncu Al Fakher ne kadar çok duman ederseniz, lezzet avluda bir öğleden sonra duman için mükemmel olan tatlı, keskin bir karışıma dönüşür. Portakallı Nane çıkıp hazırlama zamanım yarıya düştü ... sanki aklımı okuyorlardı.

 
Al Fakher Çilek - Bu tatlılık üzerinde dengesiz kalmadan meyve için geçerli olan hafif bir çilek çeşnisidir. Sana çikolata tadında kafa bulaştırmak yerine, Al Fakher çileklerinin ince nüansları, bir rüya gibi içen leziz bir kasede bırakarak zaman içinde yarat.

 

Al Fakher Limon Nane - Al Fakher lezzet listesinde pürüzsüz ve inkar edilemez bir şekilde güvenilir bir all-star. Ekşi limon, taze ve serin nane ile çok güzel bir şekilde harmanlanır. Bu Cennet'de yapılan bir maç! Yıllarca nane ile limon keyif aldık ve yıllarca önermeye devam edecektir.


Al Fakher Greyfurt ve Nane ile Greyfurt - Bu lezzetler sadece bir hafta kalmış ve zaten çok iyi yorumlar alıyoruz. Tart, biraz acı ama narenciye ve tatlı ... bu mümkün mü? Şimdi! Ayrıca, Nane ile Greyfurt, daha fazla bilgi için geri gelmeye devam eden hoş bir taze finiş katıyor.

 

Al Fakher Sakız Tarçın- biraz daha yakın durmanıza yardımcı olan sakızı hatırlıyor musun? Temiz, taze ve canlandırıcı bir karışım için hafif tarçın tadı ile karıştırılmış pürüzsüz ve tatlı bir mızmız reçeli düşünün.

 
Al Fakher Altın Üzüm - Nargile uzmanının favorilerinden biri. Altın üzüm Al Fakher, Al Fakher Grape'in Chardonnay'ına verilen Pinot Noir'dir. Daha derin, daha zengin üzüm aromaları, daha fazla şarap mahzeni meyve standından daha fazla isterseniz Al Fakher Golden Grapes Shisha'yı deneyin.