Fumari En İyi 10 Lezzeti


Diğer nargile tütünü markalarını es geçin! Fumari Shisha Tobacco'yu da unutamayız  ! İşte Fumari tütünün popüler 10 lezzetini sunuyoruz:

 

10. Fumari Spiced Chai -  İki uzun boylu, yarım şekerli, yarı caf, şekersiz, büyük sosisli latte olmayabilir, ancak bu Fumari lezzeti gerçekten çarpmaktadır. Tarçın, hindiba ve kakule ile kokteylli vanilya aromaları ile hazırlanan bu kompleks shisha lezzeti, sizi içten dışa doğru ısıtmaya emindir.

9. Fumari Limon Mint- Serin bir çay sınıfında taze sıkılmış limon ve nane süslemesinden daha serinletici bir şey yoktur. Bir shisha kabında da oldukça lezzetli.
limon nane


8. Fumari White Gummi Bear  - Herkes favori rengini bulmak için sakızlı ayılar çantasını tarar. Beyaz sakızlı ayılar en sevdikleriniz ise, o zaman bu nefis lezzeti tadmak için daha fazla kazma yapmak zorunda kalmazsınız! En sevdiğiniz lilyumun bir kaseye kavuştuğunu düşünün, ananasın, portakalın ve limonun aromatik lezzetlerini teneffüs edin.


7. Fumari Mandarin Zest  - Meyve sadece, bu shisha, dil-kıvrımlı narenciye tatlılığına sahip narin ve narinliktir. Bu, kendi başına mükemmel olan tam bir lezzet ama aynı zamanda diğer Fumari shisha lezzetlerini turuncu-tekli bir tekme olarak arıyorsanız mükemmel bir karışımı lezzet.

6. Fumari White Peach - Bu lezzet herhangi bir sır saklamak değildir - şeftali gibi tadar! Tatlı, etli, sulu ve aşırı derecede şeftali.

5. Fumari İsland Papaya - Bu lezzetin hangi adadan geldiğinden emin değiliz, ancak ziyaret etmekten memnuniyet duyarız! Ada Papaya lezzeti hafif kavun unertone (bir papaya tadı açıklamak için en iyi yol) ile hafif, çok-tart bir ananas / şeftali tadı var. Sadece "tropik" olarak tanımlamak için daha iyi bir lezzet düşünemiyorum.


4. Fumari Prickly  Pear - Adı "dikenli" olan her şey çok iştah açıcı görünmese de (acıdan söz etmemek için!) Fumari'nin Prickly Pear aroması adını Prickly Pear Cacti'nin meyvesinden alır "kaktüs incir"). Bu, tatlı kavun tadına sahip "şekerli" bir armut çeşididir. Diğerleri bunu karamelize armut / kivi karışımı olarak nitelendirdi.

3. Fumari Mint Chocolatte Chill - Nane , çikolatalı, soğuk! Nane çikolatalı dondurma, soda camı yerine bir nargile kutusuna sarılmış gibi. Genellikle bir York Peppermint Pattie içmek olarak tanımlanır.


2. Fumari Ambrosia -

Tanrıların Nektarı? Belki de, sorduğunuz kişiye bağlıdır. Fumari Ambrosia aslında, aynı adı taşıyan meyve salatasından, yani hatmi yoğurt, yoğurt, ananas, hindistancevizi ve soğutulmuş portakaldan oluşan hoş bir karışımdan alıyor. Neredeyse "kırbaçlanmış" tatlı kavun / portakal tadı ile iltifat edilen marshmallow lezzetini gerçekten tadacaksınız.1. Fumari Blueberry Muffin - Kişisel tecrübelerinden ötürü, bu, adının yanında en gerçek lezzettir. Nefes üzerine gözlerinizi kapatın ve fırından yeni bir blueberry muffin yedikten sonra beyniniz kandırılacaktır. Duman kalın, aroması uzun sürüyor ve bu lezzetli tadına  kesinlikle "denemek gerekir" listesinde bir nokta hak ediyor!