Starbuzz Tütün Çeşitleri


Nargile Tütünü Markaları ve Tatlarına İlişkin Kılavuz

 
Elbette, sattığımız tüm nargile tütünleri lezzetlidir. Ancak bu lezzet isimleri ne anlama geliyor? Ve hangileri en iyisi? Bu yazımız nargile tütünü dünyasında dolaşmanıza yardımcı olacaktır.

 

Starbuzz Nargile Tütünleri

Starbuzz Regular Line Serisi

Apple Americano - Bir şekerleme elmasının tatlılığına sarılmış koyu, zengin espresso lezzetlerini seviyorsanız, bu lezzet sizin için. Garip bir lezzet eşleştirme gibi görünüyor, ancak bu derin lezzetler birbirlerinden oldukça iyi oynamaktadır.

Arabian Coffee - Bu cafe ilham lezzeti, vanilya veya nane ile karıştırıldığında iyi gidecek olan derin, çikolatalı bir kahvedir.

Black Grape - Kapağı açtığınızda yoğun üzüm kokusu sizi yere devirir! Anason bir ipucu ile, bu güçlü lezzet baharatlı tatlı dengeler.

Blue Mist - Bu, Hookah-Shisha.com'da en çok satan Starbuzz lezzetidir ve en evrensel olarak sevilen. Tatlı, hafif, yaban mersini / pamuk şekeri lezzetiyle başlamak harika bir şey ve günlük oturumlar için mükemmel.

Blue Surfer - Bu Silver Surfer'ın daha az iddialı versiyonu. Blue Surfer süper bir kahraman olmayabilir, ancak tatlı tropik meyveler ile soğutucu nane karışımını getiriyor.

Candy - Ananas ve muzun ferahlatıcı lezzetlerini sert bir şekerle sıkın ve patlatın! Candy Shisha var.

Caramel Macchiato - İçkilere benzer şekilde, bu shisha lavantası, karamelli tatlılığın bir ipucu ile kremsidir ve zengintir.

Christmast Mix - Cidden. Bu Noel gibi lezzetli. Tarçın, hindistan cevizi, baharat ve hoş her şeyin kışın bir karışımı.

Coco Jumbo - 'da lime' da hindistancevizi koyun ve hepsini dumanlayın! (Bunu yakalayamadıysanız, ... kireç ve hindistancevizi gibi tadın.)

Code 69 - Turunçgiller yoğun bulutları ile karışık meyve sıkacağı lezzetidir.

Flower Power - Bu lezzet dolu ve yoğun. Bir aromatik çiçek yumrukunu meyveli tatlılıkla karıştırır. Bir turuncu gibi giyinmiş bir çiçek yüzüne yumruklanır gibi. Çılgın, değil mi? Çılgınca evet.

Fruit Sensation - "Meyveli" lezzet oldukça belirsiz olabilir, ancak bu shisha bir meyve alır ve sopa ile yapışır! Meyve Sansasyonu ile bir avuç armut alacaksın.

Hard Rush - Kışın taze nane, zengin meyveli lezzetlerin cömert bir kombinasyonuna ekstra bir vuruş verir.

Honey Berry - Normalde standart bir ekşi çerez olan şey, bal liköründen bir ipucu ekleyerek fazladan bir karmaşıklık hareketi alır.

Lebanese Bombshell - Kişisel görüşünü buna karıştırıyorum. Dürüst olacağım: tuhaf. Ama seviyorum. Şimdiye kadar bir orman içmek isterse, bu en yakınınız olabilir. Lübnan bombası uzun sürüklenmek sedir ağacındaki talaşlarla nefes almaya benzer. Söylediğim gibi: garip geliyor, ama tamamen harika.

Marlett - Bu lezzet biraz kafa karıştırıcıdır. Starbuzz web sitesinde bile, bu lezzetin her zaman 'eğilimler' e bağlı olarak değiştiğini söylüyor. Bununla birlikte, incelemelerin çoğunun bunu zengin bir Merlot'a benzemektedir. Bu üzüm, çilek ve baharatlı lezzetleri içerir.

Passion Kiss - Bu çok farklı şeyler anlamına gelebilir. Ama bugün, tropikal meyve demektir.

Pink - 200'den fazla farklı türlerde ahududunun var olduğunu biliyor muydunuz? Pembe hafif ahududu tadının tadını çıkarmak için kesinlikle bunu bilmeniz gerekmez! Bazıları altında hepsinin altında bir ton limonata olduğunu söylüyor.

Pirates cave - Bu arıtıcı lezzet hakkında gizli bir şey yok! Bu mantıksız bir swashbucklin, limon-kireç patlaması! Skittles veya Mt.'yi düşünün. Çişim, ve doğru yoldasun.

Pomberry - Bu lezzet gizemli gibi görünebilir, ancak aslında tam olarak nasıl ses çıkarıyor. Nar. Meyveler. Booyah.

Royal Grape - Bitki örtüsünün altında yatan bir ipucu ile güçlü üzüm aroması. Tuhaf geliyor, ama aromalar birbirini dengeliyor.

Sex On The Beach - Bu adaşı olan içeceğe benzeyen bu shisha lokumu, bir parça limonu ve bir parçayı turuncu, sallamak ve sıcak bir kömür bükümü altında birleştirir!

UFO - Hiçbir turunçgil meyvelerini alıp bazı marshmallow'lu ve krem ​​şanti ile bir blenderde fırlattığınızı düşünün: tarif edilemez UFO'yu tanımanın tek yolu!

 

 

Starbuzz Acid Serisi

Gold - Bu taş çikolatayı turunçgillerle birleştirdiğini ilk söylediğimde, biraz ertelenebilirsin. Fakat bekle! Meyvelerin taze tatlılığı, kakaonun zengin tatlılığıyla gerçekten iyi derecede karışmaktadır. Bu kesinlikle Asit serisinin kişisel favorimdir.

Red- Tarçın. Sakız. Tarçın zamanı! Şimdiye kadar Big Red gum çiğneyecek olsaydınız, en yakın sigara içtiğiniz budur.

Purple- Güzel bir çiçekli biranın sizi bir yaz gecesinde kızaran bir gül gibi hissedeceği şekilde, Mor Acid, sıcak bir Hawai evinde olduğu gibi tropik meyvelerle çiçek aromalarını birleştiriyor.

Green- Nane hakkında söylenecek çok şey var. Ona güçlü bir 10/10 spearmint derecesi vereceğiz.

Blue- Babaannenin evinde meyve salatası gibi! Karışık kavun, çilek, kakule ve keklik bu lezzet diğer Asit dostlarından biraz daha karmaşıktır.

 

Starbuzz Bold Serisi

Apple Doppio - Yoğun, karanlık meyan duyarlılığına sahip derin, zengin elma lezzetidir.

Black Mint - Starbuzz'ın en yeni lezzetlerinden biri. Hafif, tatlı, anason unu ile bir diş fırçası örneği. Anason (kara meyan kökü) tadını sevmese bile bunu seveceksiniz.

Black Peach Mist - Bir bükülme ile bir sis! Güçlü şeftali tonlarına tatlı böğürtlen tonlarında iltifat yapılır. Oldukça lezzetli!

Code Blue - Bu lezzet Blue Mist'e benzer ancak "cesur" özü ile. "Cesur" nereden geliyor? Belki çikolata ve tadında. Şaşırtıcı derecede Tootsie Roll'a benzeyen tatma olarak tarif edilmiştir!

Cosmo Power - Tatlı meyve ve çiçek lezzetlerinin bir 'bu dünyanın dışına' açılanması.

French Orange - vanilya ve graham krakerlerinin ipuçlarını karıştıran hoş bir portakal şerbeti tadı.

Golden Grape - En saf üzüm aromalarından biri. Üzüm lezzet tutkunları arasında favori!

Grape Freeze - Tatlı hafif üzüm. Nane daha fazla üzüm.

Green Savior - Bitkisel yoğunluk pürüzsüz bir nane altı tonuyla ve birkaç saat boyunca hoş kokan bırakacak genel bir aroma ile yumuşatılır.

İrish Peach - Şeftali kabarcıkına benzeyen tatma olarak tanımlanan tatlı bir şeftali tadı.

Irish Kiss - Görünüşe göre şeftaliler Starbuzz'a göre İrlandalıdır, çünkü dudaklardaki bu şaplak şeftaliyle keskin bir lezzetle doludur ve tatlı bir nane ile doldurulur.

Lady in Red - Bu lezzet, Big Red cheuming sakızı anımsatır. Üzerinde tarçın bir baharat bulunan hafif bir tatlılık var.

Margarita Freeze- Sıcak bir yaz gününde dondurulmuş bir margarita düşünün - ve Margarita Freeze var!

Pink Lady - Adının iyi bilinen bir içeceği gibi, Pink Lady, kireç kıvamlı glrenadin mürekkepleri altındadır!

Purple Savior - Buzdolabındaki 2 litrelik şişeden bir çocukken mutfakta koşarak ve üzüm soda denemekten daha iyi bir şey yoktu. Belli bir alışkanlığa sahip olabilirsiniz, ancak bir "kabarık" kaliteye sahip bu üzüm soda tadımı shisha ile yetişkin olarak yaşayabilirsiniz.

Queen of Sex - Yüce telaştan bekleyebileceğiniz gibi tatlı ve keskin. Olgun narenciye aromaları duyularınızı yıkarken, bu kraliçenin mahkemesinde bir jester olursunuz. Bunun ne anlama geldiğini bile bilmiyorum, ama resmi alırsın.)

Tropicool - Ananas ve narenciye gibi tropik meyvelerden oluşan katmanlı bir karışım, nane sadece bir ipucu ile bu lezzette bulunur.

White Mint - Darphane üzerine hacim ölçeği varsa, bu lezzet 11'e kadar çıkacaktır.