Castro's Küba Yapraklı Nargile Tütünü


Castro's Küba'nın Karanlık Yapraklı Nargile Tütünü


Arkadaşım Castro ile tanıştın mı? Piyasaya çıkacak en son shisha çizgilerinden biri Fantasia tütününden gelir ve nargile kasesine yeni bir tütün yaprağı getirir . Castro'nun koyu renkli yaprak tütünü, Kübalı yapraklardan oluşan özel bir karışımdır, daha güçlü bir vızıltı ile standart Fantasia shisha serisine göre daha cazip bir lezzet profili üretir . Yaprakları , sağlam bir Küba harmanı ile birlikte benzersiz bir lezzet vermek için yaşlandırıldı . Castro's, ABD'de el yapımıdır ve lezzetle paketlenmiş, yeniden kapatılabilen bir poşete sahiptir.
Koyu renkli yaprak karışımı tecrübeli tütsülenmiş insanlara hitap eder ve ilk kez nargile deneyimi için önerilmez . Sulu karanlık kesim, işlemek için cesur olanlar için zengin bir duman sağlamak için aromada marine edilir. Bu torbaların içinde birçok sapı bulamazsınız ve her kase elle veya ellerini temiz tutmak için bir istiridye çatalıyla hazırlanabilir .

Castro'nun Karanlık Yaprak Nargile Tatları
Cana De Menta Küba Mojito Dulce ve Havana Havana Sunrise Mango Lassi Castro's nargile tütünü, klasik bir Mısır kasesini de içeren çeşitli nargilelerle tadılabilir . Oturumlarımız, phunnel tarzı nargile kasesine sahip yarı yoğun bir paket ve 3 adet doğal nargile kömürü ile keyiflendirildi . Umarız bu yeni karışıklığın tadını çıkarırsınız ve geri bildiriminizi aşağıdaki incelemelerde yayınlamaktan çekinmeyin.