Al Fakher En iyi Tütünü nasıl üretiyor?


Al Fakher En iyi Tütünü nasıl üretiyor?

Tütün endüstrisinde küresel bir liderin birkaç kuşağa dayanan bir vakfa kurulduğunu düşünerek affedebilirsiniz. Bununla birlikte, Al Fakher Tütün için dünyanın en meşhur tütün pekmezi şirketi hızlı bir gelişme gösterdi. 

1999 yılında kurulan ve Ürdünlü ana El Eqbal Investment Company'ye ait olan BAE merkezli kuruluş, 150'den fazla ülkede, 20 artı farklı milliyetten oluşan 550 ekipten oluşan bir ekiple yer almaktadır. 


Othman Tahboub, Al Fakher Tobacco'nun Tedarik Zinciri Kıdemli Müdürüdür. Tedarik sektöründe 15 yıldan fazla tecrübeyle, Haziran 2015'te tedarik zinciri operasyonuna başlamadan önce 2007'de şirkete Ticari Yönetici olarak katıldı.


Geniş ticari stratejiyle ilgili karmaşık bilgisi, tedarik zinciri operasyonlarının yaklaşımı açısından kritiktir ve şirketin tüm piyasalarındaki rekabetten kendini ayırmasına izin verir.


"Al Fakher kalitesi ile birçok pazarda kendini farklılaştırıyor" diyor. Orada çok rekabetçi bir pazar, bu nedenle daima satış ekibimize daha rekabetçi olabilmek için mümkün olan en iyi ve en iyi fiyatlı ürünleri sunmamız gerekiyor. 
"Aynı zamanda ürün kalitemizde tutarlılık sağlamakla birlikte, ani talepteki talepleri karşılamak için esnek olmalıyız. Bütün bunlar şirketin pazarlarımızda daha rekabetçi olmasına yardımcı oluyor "dedi.


Al Fakher'ın ürün yelpazesi, standart, altın ve özel baskı aralıklarında 100'den fazla lezzetten oluşuyor ve ayrıca dünya çapında satılan kaliteli cam porselen gibi aksesuarlar. Tahboub, "Birleşik Krallık'ta ve ABD'de büyük çapta yaygın olan buhar piyasasına girdik; sürekli değişen müşteri taleplerini yeni ürün ve varyasyonlarla karşılamak için esnek olduğumuzu çok önemli buluyor" diye ekliyor Tahboub.