Azure

Azure Premium Nargile Tütünün

ABD'de bulunan en kaliteli tütünlerden üretilir. Seçkin tütün yaprakları Azure Premium Nargile Tütünü üretmek için gerekli temeldir. Deneyimlerimizin beklentileri aştığından ve en zorlu nargile meraklılarını bile tatmin etmek için yetenekli ustalarımız kaliteli malzemelerle baştan sona talep ediyor.

AMERİKA'DA ÜRETİLMİŞTİR

  Ustalıkla el yapımı nargile tütünümüz Kaliforniya'da üretilmektedir. Amerika'da sıkı üretim standartlarını takiben, tütünümüz nesiller boyunca aktarılmış teknikler kullanarak pazardaki mevcut tüm ürünleri aşıyor. Azure Premium Nargile Tütünü üretmek için yalnızca en iyi tütün kullanılır.

SİYAH ÇİZGİ

Gold Line'a ek olarak, en cesur siyah tütün ve pekmezin en cesur narenciye meraklılarından oluşan Siyah Hattı yaratmış bulunuyoruz. Nesiller boyu aktarılan el işi geleneksel tekniklerden yola çıkarak, Black Line, nargile meraklılarının en zorlu tatlarını ve standartlarını bile etkileyecek.

GARANTİ

Az malzemelerle ve uzman işçiliği, Azure Premium Nargile Tütünün sadece taze olmasını sağlamak için anında mühürlü ambalaj ile eşleştirilir, ancak nemi korur ve lezzetleri hava geçirmez şekilde kapatarak mükemmel dumanın keyfini çıkarabilirsiniz.